Utworzono: piątek, 03, sierpień 2012 Redaktor

Klucz do sekretu - Joe Vitale

 

Joe Vitale, Prawo Przyciągania, oczyszczanie

Jedna z nowszych pozycji napisanych przez Joego VitaleKlucz do sekretu” powstała specjalnie dla ludzi najbardziej zakotwiczonych w swym starym, szarym świecie, pełnym katastrof i biedy. Dla ludzi, którzy nawet po przeczytaniu książki Prawo przyciągania - 5 prostych kroków do zdobycia bogactwa nie mogą odnaleźć się w nowej rzeczywistości, w barwnym świecie pełnym materialnych i duchowych sukcesów.

Ludzie pozbawieni poczucia własnej wartości lub pełni obaw do zmiany swego dotychczasowego sposobu życia i postrzegania świata otrzymują pomocną dłoń, w postaci porad i narzędzi, z których każdy powinien wybrać dla siebie te, które najbardziej mu pasują, bowiem autor proponuje całą gamę pomocnych metod oczyszczania, które pozwolą przejść na słoneczną stronę życia.

Joe Vitale stwierdza, że „nie możemy czuć miłości, gdy sami siebie nie akceptujemy, dlatego okaż sobie bezwarunkową akceptację - choćby za to, że żyjesz i oddychasz! Wyobraź sobie jezioro pozytywnej energii, pełnej miłości i aprobaty - zanurz się w tym jeziorze.

Sugerowane metody mogą być przydatne, bowiem „świat jest jak lustro, które odbija Twoje przekonania, jest odzwierciedleniem tego, co czujesz w środku” - a to oznacza, że jeśli nasze przekonania (zwłaszcza te nabyte w całym okresie dzieciństwa i dojrzewania) mocno nas ograniczają, to rzeczywiście świat widziany naszymi oczami składa się z samych ograniczeń i nie pozwala nam osiągnąć szczęścia i sukcesu. Dlatego pora to zmienić, wspomagając się wybranymi przez siebie metodami oczyszczania umysłu.

„Jeśli nauczysz się obserwować to, co się dzieje wokół Ciebie, zyskasz dystans i osiągniesz spokój, dzięki któremu zdobędziesz wszystko, czego zapragniesz.”

Książka ta nie jest niezbędna (jeśli posiadamy wcześniej opisane tu książki Joego), można ją jednak potraktować jako pomocniczą lekturę, zwłaszcza, gdy wciąż nie dość precyzyjnie udaje nam się dążyć do wyznaczonych celów życiowych. Niżej link i opis do tej pozycji.

 

 

Joe Vitale