Utworzono: poniedziałek, 01, wrzesień 2014 Redaktor

Ranking lokat wrzesień 2014 + wiadomości z bankowości

spółki dywidendowe 20141 września jest dniem rozpoczynającym kolejny rok szkolny, dzień deszczowy, niby nic ciekawego. A jednak, jak co miesiąc warto zapoznać się z najnowszymi zestawieniami lokat bankowych i SKOKów, a nawet kont bankowych:

- Najlepsze lokaty i konta bankowe wrzesień 2014

- Ranking lokat wrzesień 2014 - pierwsza liga

Sporo dziś ciekawostek z bankowości (i nie tylko, bowiem jest też ciekawa przepychanka między SKOKami a KNFem, gdzie urząd ma problemy z zaakceptowaniem niektórych prezesów SKOKów). Pierwszy raz od dawna możemy szczerze pochwalić mBank za nową inicjatywę:

- Od dziś w mBanku walutę kupisz... dwoma kliknięciami. Zmierzch e-kantorów?

Na ogół wspominamy o tym banku (jak i niektórych innych z nazwy wymieniając), gdy chodzi o jakieś potknięcia na niekorzyść klientów, czy np. w przypadku nadużyć haseł reklamowych stosowanych przez banki. Dla takowych niezadowolonych klientów możemy zasugerować zapoznanie się z wartościowym opracowaniem:

- Jak skutecznie złożyć reklamację w banku?

Oczywiście poza samymi bankami też rozglądamy się choćby po parkiecie GPW, czy jego odnogach takich jak Catalyst (znów ciemne chmury roztaczają się nad tym wypaczonym rynkiem obligacji korporacyjnych). Dziś dwie wybrane pozycje warte przeczytania:

- Jakie dywidendy w 2014r. - cz. III

- Tygodniowy raport z rynku Catalyst 1–7 IX 2014 r.

 

 

aktualności z bankowości