Utworzono: poniedziałek, 02, luty 2015 Redaktor

Najlepsze lokaty luty 2015

najlepsze lokaty luty 2015No i mamy już drugi miesiąc tego roku, w styczniu było sporo negatywnych opinii o pogarszającym się losie klienta banków, więc i teraz za wiele nie należy się spodziewać, pogarszają się więc i warunki w ofertach lokat, oto dwa najświeższe zestawienia (w tym jedno obfituje w SKOKowe lokaty), czyli najlepsze lokaty lutego 2015:

- Ranking lokat bankowych, luty 2015 r.

- Ranking lokat luty 2015 - pierwsza liga

Żeby nie było, że my w kółko o bankowości, to przypomnijmy sobie najbardziej poczytny temat ze stycznia, chodzi o skandaliczne podejście sieci Multimedia do swoich klientów. Po naszej publikacji i innych komentarzach ludzi na Wykopie ktoś postanowił pójść dalej i tak powstał protent na facebooku pt. Nie dla Multimedia Polska - akcję popieramy w całej rozciągłości.

Wróćmy do finansów, lecz tym razem formy inwestowania alternatywne do bankowych ofert. Każdemu przyda się kilka porad o kolekcjonowaniu czyli np. o zbieraniu znaczków itp. Są też i bardziej sensowne formy lokowania środków i obracania nimi, np. handel akcjami na giełdzie lub inwestowanie w nieruchomości:

- Pieniądze lubią szybkość: wywiad z Mariuszem Pelczarskim

Pamiętaj jednak, że obracanie tak dużą gotówką, zwłaszcza nie swoją, bywa obciążone ryzykiem, jeśli z obsługą zadłużenia nie będziesz w stanie się zmierzyć, może pozostać upadłość konsumencka:

- Bezkarnie pozbądź się długów. Czym jest upadłość konsumencka i komu się opłaca?

Na zakończenie kolejna propozycja książki do poczytania w wolnej chwili (np. kilka kartek tuż przed snem). Jako że dziś mamy dzień pozytywnego myślenia, to proponujemy bardzo wartościową, bo mówiącą o polskich warunkach książkę z zakresu rozwoju osobistego:

- Kodeks wygranych. X przykazań człowieka sukcesu - Krzysztof Król

 

 

ranking lokat luty 2015