Utworzono: piątek, 17, czerwiec 2011 Redaktor

Opcje Binarne – nowy sposób zarabiania pieniędzy

Optek Platforma Opcji Binarnych

Inwestowanie w opcje binarne staje się coraz bardziej popularne na całym świecie. Także w Polsce rośnie zainteresowanie tym produktem, ponieważ jest on odpowiedni dla początkujących jak i profesjonalnych inwestorów.

Opcje Binarne umożliwiają handel na czterech głównych rynkach finansowych – Walut, Akcji, Towarów oraz Indeksów. W zależności od upodobań możemy więc inwestować w złoto, ropę naftową, akcje google, pary walutowe oraz wiele innych.

Handel opcjami jest bardzo prosty i przynosi znaczące korzyści, nawet do 85% zysku z transakcji. Aby inwestować w opcje należy wykonać trzy kroki – wybrać aktyw, w który chce się zainwestować, kierunek zmiany wartości aktywu (wzrost bądź spadek) oraz sumę, którą chce się zainwestować.

Załóżmy, iż chcemy zainwestować w złoto. Wybieramy opcję na złoto i jeśli uważamy, iż jego wartość wzrośnie w określonym przedziale czasowym (np. 10 min, 30 min, 1 godz.) to wybieramy opcję call, czyli wzrost. Jeśli uważamy, iż cena złota spadnie wybieramy spadek, czyli put. Po wygaśnięciu opcji sprawdzamy, czy nasza spekulacja była prawidłowa. Jak widać na załączonym przykładzie, handel opcjami jest bardzo prosty i może pomnożyć nasz kapitał, w krótkim okresie czasu. Zysk bądź potencjalna strata z opcji jest znana jeszcze przed rozpoczęciem transakcji, co daje klientowi poczucie bezpieczeństwa i pewność, że nie ryzykuje on utraty całego kapitału.

Jedną z największych i najbardziej rozwiniętych technologicznie platform do handlu opcjami binarnymi jest Opteck.com. Opteck oferuje swoim klientom możliwość handlu ponad 60 aktywami 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Platforma handlowa jest dostępna online i nie jest wymagane pobieranie dodatkowego oprogramowania. Rejestracja na stronie Opteck.com zajmuje dosłownie minutę.

Opteck dba o bezpieczeństwo transakcji swoich klientów, dlatego zabezpiecza je systemem COMODO. Oferuje on również szeroko rozbudowany dział edukacji, który zawiera video tutoriale oraz eBook, który wyjaśnia podstawy inwestowania w opcje oraz dokładnie opisuje działanie platformy Opteck.

 

Co ważne, każdy klient otrzymuje swojego osobistego doradcę do spraw konta, który pomaga mu rozpocząć przygodę z opcjami oraz jest do jego dyspozycji w przypadku jakichkolwiek trudności. Co więcej, Opteck oferuje rzeczywiste ceny aktywów zgodne z Reuters oraz nie pobiera żadnego rodzaju prowizji bądź marży za wykonywanie transakcji na platformie bądź wypłatę środków z konta.

Ponadto Opteck oferuje:

-Bonus Powitalny nawet do 50%

-Konto Demo

-Aplikacje Mobilną Opteck Binary

-Narzędzie „stop loss”

-Sygnały Transakcyjne

-Obsługę Klienta 24/7

Dołącz do grona inwestorów, którzy zarabiają z Opteck i zarejestruj się już dziś!

 

skomentuj na facebook