Utworzono: wtorek, 09, sierpień 2011 Redaktor

Zmiany w naszym serwisie

Dotacja serwisu saminwestuj.plStaramy się stale rozwijać i uatrakcyjniać nasz serwis. Pojawiają się nowe pozycje z dziale darmowych e-booków, obecnie jest ich już 6:

- Darmowy e-book

Lipiec i sierpień to czas znacznego wzrostu liczby czytelników, a liczymy, że i we wrześniu po zakończeniu sezonu urlopowego nastąpi dalszy wzrost popularności SamInwestuj.pl. Wprowadziliśmy wyszukiwarkę (po prawej stronie), dzięki której w serwisie można łatwo odnaleźć zagadnienia interesujące czytelnika. Informacje o nowych artykułach pojawiają się zarówno dzięki stronie Facebooka, jak i poprzez kanał RSS.

Postanowiliśmy także dołączyć moduł wyświetlający aktualne wartości krajowych indeksów giełdowych oraz kursy walut.

Obecnie prowadzenie serwisu nie jest dla nas zajęciem dochodowym, jednak staramy się dbać o jego rozwój i staranne wykonanie, a przede wszystkim o najbardziej rzetelne informacje. Uruchomiliśmy specjalną opcję dotacji serwisu, jeśli ktoś uzna, że dzięki nam potrafi lepiej inwestować i daje mu to spory i bezpieczny zysk lub po prostu uniknął dzięki nam wpadek finansowych, to prosimy o skorzystanie ze zautomatyzowanego procesu wpłat (Przelewy24). Za każdą kwotę będziemy wdzięczni.

- Płatności

Prosimy także nie zapominać o naszym dziale:

- Inwestycja-100 000

gdzie pojawiają się ciekawe wpisy o praktycznych próbach zdywersyfikowanego inwestowania. W najbliższą środę kolejny wpis.

 

 

skomentuj na facebook