Utworzono: czwartek, 17, maj 2012 Redaktor

Kolejny raz o lokatach strukturyzowanych

alternatywne inwestowanie, darmowe e-booki, lokaty strukturyzowaneW tym tygodniu świętujemy przekroczenie 200 000 wizyt w naszym serwisie, w którym zwykle dużo uwagi poświęcamy inwestycjom alternatywnym i rynkowi Catalyst. Kolejny zakątek alternatywnego inwestowania, o którym dziś słów kilka, jest raczej mało godny polecenia, o czym wielokrotnie już pisaliśmy. Mowa o lokatach strukturyzowanych. Najnowszy raport odnoszący się do struktur, które zakończyły się w I kwartale 2012 roku, obnaża jeszcze bardziej mizerność tego rynku. Średni roczny zysk wyniósł zaledwie 1,52%, wartość ta została wyliczona na sporej próbie 120 lokat strukturyzowanych. Więcej szczegółów na blogu:

- Produkty strukturyzowane nie mają dobrej passy

Z okazji symbolicznego jubileuszu dokonaliśmy nieco porządków na naszej stronie, w tym uaktualniliśmy cały dział poświęcony lokatom strukturyzowanym:

- Lokaty strukturyzowane

I jeszcze jeden prezent dla naszych stałych czytelników. W dziale darmowych e-booków dodaliśmy nową pozycję, która zawiera wiele cennych uwag o tym, jak pisać wartościowe treści do samodzielnie tworzonych serwisów i blogów:

- Darmowe e-booki

 

 

darmowy e-book