Utworzono: czwartek, 12, lipiec 2012 Redaktor

Imperium kontratakuje - Amber Gold w rozkwicie

Amber Gold, inwestycje alternatywne, Medalowa LokataNiejednokrotnie już pozytywnie wypowiadaliśmy się na temat inwestycji alternatywnych oferowanych przez spółkę Amber Gold. W ostatnim czasie wzmogły się ataki mediów na firmy oferujące gwarantowany zysk znacznie przekraczający oprocentowanie lokat bankowych, najbardziej dostało się Finroyal (o tym przypadku napiszemy więcej w najbliższym czasie). Spółka Amber Gold nie pozostała bierna wobec takich ataków, postanowiła opublikować swoje wyniki finansowe (imponujący i stale rosnący zysk), a także podała informacje, iż ma zamiar podać do sądu autorów nierzetelnych publikacji, którzy posądzają spółkę o działalność o charakterze piramidy finansowej:

- Amber Gold opublikował swoje wyniki finansowe!

Bardzo rzetelną analizę alternatywnego inwestowania, jaką jest zwłaszcza ich najciekawszy produkt Lokata w Złoto Wyższy Zysk (która charakteryzuje się tym, że można oczekiwać wyższych zysków, niż gwarantowane, jeśli złoto w danym okresie wzrosło powyżej gwarantowanego poziomu) przedstawiono na blogu:

- Amber Gold – opinie innych i moja

Obecnie wprowadzono dodatkowe okresy inwestowania. Oferta dotyczy Medalowej Lokaty w Złoto (tu brak jest opcji wyższego zysku). Porównajmy te oferty.

Lokata wyższy zysk pozwala na inwestowanie w okresach: 6/12/24 miesięcy (13% netto w skali roku - ze względu na specyfikę przechowywania złota wg opinii spółki jest to oferta pozbawiona obowiązku płacenia podatku od zysków kapitałowych), a także 36/48/60 miesięcy (16,5% netto). Należy zaznaczyć, że odsetki są kumulowane (wykorzystanie procentu składanego), zatem np. po 5 latach zysk wyniesie 114,6%!

Z kolei lokata Medalowa: na 8 miesięcy (13,8%), na 12 miesięcy (13,9%), na 18 miesięcy (14,1% w skali roku).

W nowych umowach zapisano także możliwość zażądania dostawy zakupionego złota, zamiast należnych kapitału i odsetek. Posiadacz w każdej chwili może zlecić odbiór lub dostawę metalu szlachetnego w ramach umowy. Dostawa zostanie zrealizowana w ciągu 45 dni:

- Odbiór złota oraz nowe certyfikaty w Amber Gold

 

 

inwestowanie w złoto