Utworzono: niedziela, 22, lipiec 2012 Redaktor

Świętujemy ćwierć miliona wejść!

FASTLANE MILIONERAJako że nasz licznik wejść na stronę zakomunikował nam przekroczenie 250 000 wejść na naszą stronę, postanowiliśmy uświetnić ten fakt specjalnym artykułem, który umieszczony został w dziale Baza wiedzy:

- Inna strona życia - co wybierasz: ciągłe narzekanie czy szczęście tu i teraz?

Kolejnym prezentem dla naszych czytelników jest informacja o wyjątkowej książce, której polska wersja ukazała się w tym miesiącu. Chodzi tu o obszerną pozycję (528 stron) „Fast Lane milionera” autorstwa MJ DeMarco. Na zachętę proponujemy darmowy jej fragment, który dostępny jest pod adresem:

- "FASTLANE MILIONERA"

W momencie pisania artykułu książka dostępna była w cenie 49,90 zł (+ 13 zł kosztów wysyłki w opcji Poczta Polska, uwaga opcja płatności elektronicznych nie działa, należy dokonać samodzielnego przelewu, ponadto system obowiązkowo wymaga podania naszego NIP, co jest według obecnych przepisów nieco zadziwiającym wymogiem, bo osoba prywatna nie musi posiadać takiego numeru) jedynie w serwisie Wolnośćfinansowa24. W praktyce ze sporym opóźnieniem książka pojawiła się na rynku dzięki wydawnictwu Złote Myśli.

 

 

Fastlane milionera