Utworzono: poniedziałek, 24, wrzesień 2012 Redaktor

PolStock – nowy i innowacyjny portal giełdowy

PolstockPolStock to nowy portal finansowy dostarczający szczegółowych informacji dotyczących spółek notowanych na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Jest to dynamicznie rozwijający się serwis stworzony zarówno dla zaawansowanych, jak i dopiero początkujących inwestorów.

Na portalu prezentowane są trzy różne rankingi dla łatwiejszego porównania spółek. Pierwszy ranking porównuje spółki na bazie dziesięciu indykatorów technicznych, celem którego jest pokazanie, czy według indykatorów technicznych jest dobry moment na kupno lub sprzedaż akcji. Drugi ranking porównuje spółki z jednego sektora na podstawie głównych wskaźników cenowych (C/Z, C/WK, C/S, P/CFO, Stopa Dywidendy). Trzeci ranking porównuje spółki na podstawie 91 wskaźników finansowy kalkulowanych dla każdej spółki i sektora GPW.

Ponadto na PolStock prezentowane są szczegółowe sprawozdania finansowe, liczne wskaźniki finansowe dla analizy fundamentalnej, notowania giełdowe oraz tabele kursów walutowych.

Portal dostarcza również najświeższe wiadomości z kraju i ze świata, a także komentarze i analizy oraz wiadomości giełdowe.

O rozmachu twórców świadczy dwujęzyczna wersja językowa, która umożliwia łatwy dostęp do informacji inwestorom z całego świata chcących inwestować na GPW.

Warto odwiedzić ten portal i skorzystać zwłaszcza z licznych wskaźników finansowych, więcej na stronie www.polstock.pl.

 

 

inwestowanie na giełdzie