Utworzono: poniedziałek, 18, marzec 2013 Redaktor

Rabowanie ludzi prawnie zatwierdzone!

banki, lokaty, kredyty, kontoBandytyzm Unii Europejskiej pokazał swą prawdziwą twarz - tu już nie chodzi o jakiegoś tam Łukaszenkę, który ma odwagę własną twarzą firmować niedemokratyczne decyzje władz Białorusi. Tu chodzi o bezczelny atak na obywateli Unii Europejskiej - dziś zaczyna się rabowanie Cypryjczyków, kto będzie okradziony jutro?

Unia zgodziła się na pomoc finansową Cyprowi w wysokości 10 mld euro, jeśli rząd okradnie swych obywateli na kwotę 5,8 mld euro (czy do tego dojdzie we wtorek - czas pokaże). A dokładniej nie tylko obywateli, ale i inwestorów i innych osób przechowujących nadmiar gotówki w tamtejszym systemie bankowym. A wszystko to za sprawą grożącego Cyprowi bankructwa - za który to stan odpowiadają zwłaszcza rządy tego kraju! Każdy posiadający na koncie poniżej 100 000 euro zostanie pozbawiony we wtorek 6,75% swoich oszczędności, a bogacze, którzy przekraczają ów próg, stracą aż 9,9% kwoty przekraczającej depozyt ponad 100 000 euro!

Kiedy rabunek dojdzie do Polski? Jak nasz rząd ma zamiar zadbać o nie zwiększanie się polskiego długu do krytycznej granicy, której przekroczenie nam grozi, a może skutkować takim samym rabunkiem? Kto podjął decyzję o wpłynięciu na rząd Cypru, aby doszło do takiego rabunku - kim jest współczesny Hitler? To już nie osoba, nie jedna twarz, to władza banksterów - zarządów banków, które produkują pusty pieniądz, doprowadzają swe systemy na skraj bankructwa, po czym próbują ratować owe systemy prawdziwym pieniądzem, ciężko zapracowanymi przez obywateli i opodatkowanymi już monetami i banknotami...

Na przegląd aktualności zapraszamy jutro.

 

 

banksterzy