Utworzono: piątek, 28, czerwiec 2013 Redaktor

Przegląd finansowy (GPW, SKOKi i emisja obligacji korporacyjnych)

Emisja obligacji na rynku pierwotnymDziś typowy mix czyli przegląd finansowy tygodnia kończącego ten miesiąc, a zaczniemy od GPW. Po zeszłotygodniowych spadkach na giełdzie, końcówka tego tygodnia też pod znakiem sporych wahań kursów. W czwartek WIG20 spadł o 3,1%, a w piątek wzrósł o 3,15%.

Bogaci potrafią żyć na prawdę na bogato, czyli z przesadnym przepychem nosząc w portfelu kartę Visa Infinity zrobioną ze szczerego złota oraz masy perłowej, w której osadzono 26 diamentów, więcej w artykule:

- Czego potrzebują bogaci?

SKOKi doczekały się w końcu rankingu lokat, choć docieranie do informacji o oprocentowaniu często nie jest łatwą sprawą:

- Wstępny ranking lokat w SKOKach

Emisje obligacji na rynku pierwotnym, jak już wcześniej sygnalizowaliśmy, zeszły do podziemia, co prawda zakamuflowane informacje pojawiają się jeszcze w sieci, ale trudno jest poczytać tak na prawdę o konkretach, gdy nie mamy do czynienia z emisją publiczną. Jeden z takich wpisów w poniższym linku:

- Obligacje z branży rynku forex

I na koniec komentarz dotyczący przeglądu sytuacji na rynku obligacji korporacyjnych, a także podsumowanie bieżącego tygodnia na Catalyst.

 

 

ranking lokat SKOK