Utworzono: czwartek, 03, październik 2013 Redaktor

Ranking lokat oraz kont oszczędnościowych (październik 2013)

ranking lokat bankowychZacznijmy od aktualnego rankingu lokat bankowych na październik 2013 w wersji bez dodatkowych wymagań i w postaci najlepszych lokat z omówieniem warunków uzyskania korzystnego oprocentowania (najczęściej dla nowych klientów banku). Ponadto jak na początku każdego miesiąca proponujemy zerknąć do rankingu kont oszczędnościowych, tym razem oferta na październik 2013. A pozostając w tematyce bankowej warto zapoznać się z nowymi planami odnośnie BGŻ, które być może w najbliższym czasie zostanie przejęte przez Pekao S.A. a dokładniej przez jego właściciela, czyli grupę kapitałową Unicredit.

Mimo spadku wskaźników WIBOR do najniższych w historii poziomów, fundusze obligacji korporacyjnych radzą sobie bardzo dobrze, o czym więcej tym w raporcie. W ciągu ostatnich 12 miesięcy dwa najlepsze z nich (oferowane między innymi przez tego pośrednika) zarobiły odpowiednio 9,8% i 7,6%.

darmowy e-bookOstatnio mniej w SamInwestuj opisów książek, czy ofert nowych e-booków. Dziś nadrabiamy zaległości. Proponujemy zapoznać się z recenzją książki12-tygodniowy rok” i z ciekawymi cytatami wynotowanymi przez autora recenzji. Z kolei chcąc zapoznać się nowym darmowym e-bookiem Alberta Longterma Rokickiego „Inwestuj Longterm 2”, należy zapisać się na jego newsletter.

 

 

inwestowanie w fundusze obligacji korporacyjnych