Utworzono: poniedziałek, 24, marzec 2014 Redaktor

Pasywne źródła dochodu - inwestuj w nieruchomości

---Zdobycie wolności finansowej przede wszystkim wymaga dużej dozy cierpliwości oraz konsekwencji w działaniu. Przydatna jest również zdolność nieschematycznego myślenia a także wiara w osiągnięcie celu.

Paradoksalnie osiągnięcie wolności finansowej jest stosunkowo proste. Przede wszystkim to stan, w którym regularne, pasywne dochody przekraczają nasze comiesięczne wydatki. Co więcej, my sami decydujemy jaka kwota pasywnych dochodów z tytułu innego niż praca, zapewni nam poczucie wolności finansowej. Aktualnie na rynku istnieje cała gama produktów, w które można inwestować. Jednak chcąc osiągnąć pewny wzrost własnego kapitału, najbezpieczniej jest inwestować w nieruchomości. Bardzo wiele osób na całym świecie osiągnęło finansową wolność, bazując właśnie na tego typu inwestycjach.

Bezpieczna inwestycja

Praktyka wykazuje, iż najbezpieczniejszą inwestycją na rynku nieruchomości nadal są nieruchomości na wynajem – zarówno mieszkania jak i lokale użytkowe. Inwestując w lokal użytkowy, który przerobiony zostanie na biuro do wynajęcia, będziemy mogli czerpać stały dochód z jego wynajmu. O tym jak bardzo popularne są tego typu biura do wynajęcia można poczytać na portalu www.bazabiur.pl .Tego typu inwestycje cieszą się największym zainteresowaniem wśród Polaków. Poza tym bezpieczną inwestycją, chociaż wciąż mało popularną w Polsce są nieruchomości luksusowe. Okazuje się, iż ten rodzaj nieruchomości cieszy się dużym zainteresowaniem wśród inwestorów. Ekskluzywne apartamenty to inwestycja z perspektywą sporego wzrostu na przestrzeni lat. Aktualnie w Polsce jest bardzo mało apartamentów luksusowych, jednak zainteresowanie tego typu inwestycjami wciąż ma tendencję wzrostową. Największym zainteresowaniem wśród developerów zajmujących się nieruchomościami z najwyższej półki, aktualnie cieszy się Kraków. Zapewne dlatego, iż ze względu na swój unikalny klimat przyciąga najwięcej obcokrajowców.

Decydując się na inwestycje w nieruchomości nie potrzebujemy dużej gotówki czy ogromnej wiedzy z zakresu finansów. Jak mawiał grecki filozof Demostenes „skromne możliwości bywają często początkiem wielkich przedsięwzięć". Okazuje się, iż w nieruchomości inwestowano już setki lat temu. To niezawodny i sprawdzony sposób na osiągnięcie finansowej wolności.

 

 

www.bazabiur.pl