Utworzono: sobota, 04, październik 2014 Redaktor

Jak łatwo zdobyć tani bilet do Multikina?

racjonalne oszczędzanieCzasem wystarczy zerknąć do ofert promocyjnych, zwłaszcza gdy się jest wielbicielem wielkiego ekranu, a tak się składa, że wyjątkowo warto odwiedzić kino, gdy pojawia się choćby taki film jak Służby specjalne.

W tygodniu bywają różne oferty zniżek, ale w weekendy ich brak, a na dodatek ceny biletów są jeszcze wyższe, niż w dni powszednie. Zależą oczywiście od samego umiejscowienia kina, bo sieci wcale nie dają jednakowych cen w ramach całego kraju. Ale tak się składa, że tej dziś opisywanej promocji nie uświadczyłem na stronie Multikina, a jest na tyle ciekawa, że chcemy zaciekawić tym naszych czytelników.

Aby zdobyć darmowy bilet na film 2D (nie dotyczy 3D), wystarczy kupić 3 opakowania pizzy Guseppe i wyciąć kody kreskowe, z którymi udajemy się do kasy kina i tam wymieniamy na darmowy bilet (oferta powinna obowiązywać do końca października 2014).

Czy to się opłaci? Przyjmijmy przeciętną cenę weekendowego biletu w Multikinie na 24 zł. W Tesco za 3 sztuki tej pizzy zapłacimy 25,47 zł, zatem bilet do kina mamy za 1,47 zł! Ba! Jeśli trafimy na ten produkt w Auchan, zapłacimy tylko 20,97 zł, zatem ponad 3 zł w kieszeni i bilet do kina gratis! No oczywiście pod warunkiem, że faktycznie mamy zamiar w najbliższym czasie spałaszować takie 3 pizze (łatwiej wychodzi ten pomysł przy większej rodzinie - na jedną osobę jak dla mnie te pizze są za duże, choć są o różnej wadze, zwykle jednak od tego samego producenta wybieram mniejszą i tańszą Rigę - jeśli już musi to być mrożonka na szybko, no oczywiście dodaję do tego kilka swoich sprawdzonych składników i jest jeszcze lepsza, niż oferuje producent).

 

 

tani bilet do kina