Utworzono: czwartek, 23, październik 2014 Redaktor

KNF, UOKiK a także blogerzy pomagają w uporządkowaniu rynku finansowego

inwestowanie w pożyczki społecznościowePoniedziałkowy artykuł o emisji obligacji Echo Investment nie spotkał się z dużym zainteresowaniem czytelników, w odróżnieniu od inwestorów, którzy na tę ofertę się rzucili i wykorzystali całą pulę tych obligacji już po jednym dniu (więcej aktualności na temat innych spółek z Catalystcotygodniowym raporcie D.I. Investors). Dużą natomiast popularnością cieszy się wpis o aktualniej do końca miesiąca możliwości zdobycia tanich biletów do Multikina. Na drugim miejscu usytuowała się relacja niezadowolonego widza NC+, której dalsze ciekawe losy przedstawimy za kilka dni, warto więc zaglądać do SamInwestuj.pl.

Z ciekawych spraw tego tygodnia warto odnotować raport KNFu odnoszący się do transferów finansowych wykonywanych przez SKOKi, a także decyzję UOKiKu w sprawie kar dla oferujących polisolokaty.

I jeszcze dwa diamenty wyłowione w sieci blogów finansowych - tak, czasem blogerzy też pomagają ogarnąć nasze finanse. Pierwszy artykuł przyda się tym, którzy mają zamiar nabywać za pośrednictwem GPW akcje lub obligacje spółek giełdowych. Mowa w nim, jak ustrzec się problematycznych spółek:

- Jak wykryć syf w spółce ?

Drugi artykuł nadaje się z kolei dla miłośników inwestowania alternatywnego, w tym przypadku pożyczek społecznościowych udzielanych za pomocą Kokos.pl itp.:

- EPU – Jak złożyć pozew ?- przykładowy pozew w EPU dla pożyczki z portalu kokos

Jeśli chcesz korzystać z tego typu formy inwestowania, ale w sposób bardziej zorganizowany i zautomatyzowany, a do tego bez takich problemów, jak pozwy elektroniczne, to zapoznaj się z opisem wyjątkowej oferty, z której i my korzystamy.

 

 

inwestowanie w pożyczki społecznościowe