Utworzono: wtorek, 12, lipiec 2011 Redaktor

Sztuka osiągania zysku

Sztuka osiągania zysku

Tytuł dzisiejszego wpisu pokrywa się z tytułem książki, której autorem jest Adrian Slywotzky. Jest to niezwykle istotna pozycja nie tylko dla osób posiadających lub planujących otworzyć własny biznes, ale też i dla pracowników firm, którzy chcą się wykazać na swoim stanowisku, dążąc do zwiększenia dochodowości firmy. Nie jest to kolejny podręcznik marketingu i zarządzania. To bardziej opowieść o indywidualnym kursie sztuki osiągania zysku, na jaki uczęszczał bohater książki.


 

Kurs ten składał się z 23 lekcji, z których każda dotyczyła jednego modelu firmy, a prowadzący ten szczególny rodzaj kursu omawiał na przykładach cechy poszczególnych modeli i sposoby wykorzystania tej wiedzy.

Czytelnik może wczuć się w rolę i stać się jednocześnie bohaterem książki, próbując dokonać samodzielnego zaklasyfikowania planowanej (lub prowadzonej przez siebie) działalności biznesowej. Jeśli chcesz dowiedzieć się na czym polega między innymi Model Piramidy (nie mylić z piramidą finansową/systemem argentyńskim) i wiele innych modeli, warto sięgnąć po tą pozycję, którą czyta się dość lekko i przyjemnie.