Utworzono: piątek, 04, wrzesień 2015 Redaktor

Najlepsze konta oszczędnościowe i lokaty - wrzesień 2015

Ranking kont oszczędnościowych wrzesień 2015Początek września i na giełdach raczej uspokojenie, u nas WIG minimalnie w dół po całym tygodniu. Po ostatnich dużych spadkach w ubiegłym tygodniu, pojawiły się dwa opracowania odnoszące się do giełdy. Pierwsze ukazuje problemy związane z paniką na giełdzie, a drugi to ocena aktualnej sytuacji na naszym i zagranicznych parkietach:

- Wakacje na minusie. Co przyniesie wrzesień?

A skoro nowy miesiąc to i najlepsze zestawienia bankowe czekają. Oto ranking lokat z września 2015 (to niezłe oferty na tle bardziej nieprzewidywalnych, choć i tak uznawanych za stabilne: funduszy obligacji korporacyjnych, które średnio zarobiły przez ostatni rok 3,1% brutto), a także dwa opracowania najlepszych kont oszczędnościowych:

- Ranking kont oszczędnościowych wrzesień 2015

- Ranking kont oszczędnościowych, wrzesień 2015 roku

A teraz dwie ciekawostki pozainwestycyjne lub z pogranicza inwestycyji. Przypominamy o cyklicznej akcji radców prawnych:

- Akcja radców prawnych „Niebieski parasol"

Drugi temat, to nieco na SamInwestuj ostatnio zapomniany temat związany z rozwojem osobistym, ale skoro pojawił się wpis o celach finansowych, to warto go zareklamować:

- Rola rozwoju osobistego w osiąganiu finansowych celów

 

 

najlepsze lokaty wrzesień 2015