Utworzono: czwartek, 03, marzec 2016 Redaktor

Ranking lokat marzec 2016

Najlepsze lokaty marzec 2016Mamy marzec - miesiąc, w którym skończy się zima, a jaki mamy klimat w bankowości? Nieciekawy, pojawiła się panika wśród klientów mBanku - na tym zależało cyberprzestępcom, którzy dokładnie zaplanowali tę akcję wprowadzania ich w błąd i próbę przejmowania dostępu do kont użytkowników. Do tego SKOKi, których ostatnio aż 8 upadło lub zostało przejętych przymusowo przez bank, osłabiły mocno system gwarancji bankowych. W tle stale deflacja i rekordowo niskie wskaźniki WIBOR - to nie pozwala na zadowalające parametry dla oszczędzających. Mimo to warto zapoznać się z rankingiem najlepszych lokat z marca 2016 roku:

- Ranking lokat krótkoterminowych marzec 2016

- Najlepsze lokaty bankowe, ranking lokat na marzec 2016 roku

A jak na giełdzie? Zmniejsza się zdecydowanie liczba inwestorów indywidualnych, większą rolę odgrywają inwestorzy zagraniczni:

- Polska giełda umiera? Coraz mniej drobnych inwestorów

Dla tych, którzy jednak chcą rozpocząć przygodę z rynkiem akcji, przygotowano interesujący zestaw porad:

- 10 Rzeczy Które Musisz Sprawdzić Zanim Złożysz Zlecenie Na Giełdzie

Są jednak tacy, którzy uważają, że to nie jest najlepszy czas na akcje. Zakładając, że kiedyś może trafić się sytuacja nadzwyczajna, warto zapoznać się z poniższym opracowaniem:

- Jak przetrwać krach?

A póki co warto przypomnieć sobie o rynku złota, które to ostatnimi czasy powraca do łask kupujących:

- Wykres dnia - najlepsze zachowanie cen złota od czasu kryzysu finansowego

Obok złota do inwestycji alternatywnych długoterminowo można zaliczyć mieszkania na wynajem. Oto krótka analiza różnych opcji opodatkowania takiego wynajmu:

- Jak obniżyć podatki z wynajmu mieszkania? Czyli skala czy ryczałt.

A na zakończenie coś dla zawodowców, przydać się może na przyszłość, nawet jeśli obecnie nie handlujesz na rynku walutowym:

- Rozliczamy podatki z forexu

 

 

ranking lokat marzec 2016